• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

نصب دستگاه های کارتخوان طرح پیاده روی سنجی

100 دستگاه کارتخوان طرح پیاده روی سنجی در شهر ارومیه نصب می شود. بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه به نقل از رئیس دانشگاه صنعی ارومیه تاکنون 10 دستگاه کارتخوان طرح پیاده روی سنجی در مناطق مختلف شهری ارومیه نصب شده و در صدد آن هستیم با همراهی و همکاری شهرداری ارومیه و شورای اسلامی شهر تعداد این دستگاهها را به 110 مورد برسانیم.

اصغرزاده عضو شوراي اسلامي شهر اروميه: شوراي شهر در كنار نداهاي خير خواهانه باقي خواهد ماند

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه :اصغرزاده از آمادگي شوراي شهر اين شهرستان براي انجام و ادامه كارهاي خير خواهانه با مجمع خيرين سلامت استان خبر داد.

نائب رئيس شوراي اسلامي شهر اروميه اعلام كرد: جذب سرمايه گذار مهمترين اولويت شوراي شهر چهارم

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه: نائب رئيس شوراي اسلامي شهر جذب سرمايه گذار،تكميل رينگ مياني،اجراي رينگ انتهايي و نيز راه اندازي خطوط BRT و مترو را اولويت مهم چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر اروميه اعلام كرد.

رئيس ‌شوراي اسلامي شهر اروميه: تعليم و تربيت يكي از بنيادهاي زندگي اجتماعي انسان است

به گزارش خبرنگار روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه:  آيين بازگشايي مدارس شهر اروميه كه صبح دوشنبه در هنرستان فني عسگري برگزار شد جليلي با تبريك آغاز سال تحصيلي جديد به خانواده فرهنگيان ، دانش آموزان و همزماني با هفته دفاع مقدس در ايران اسلامي اظهار داشت :  اين دو مناسبت پيامي براي ما دارد افزود: پيام تقارن اين دو مناسبت اين است كه...

همکاری لشکر 64 و شهرداری ارومیه برای حل مشکل ترافیک

در پی دستور مقام معظم رهبری برای خروج پادگانهای ارتش جمهوری اسلامی ایران از داخل به خارج از شهر و پس از انجام تمهیدات لازم ، لشگر 64 پیاده ارومیه پیشقدم اجرای دستور فرمانده معظم کل قوا شد.

تسریع عملیات اجرایی تقاطع‌های غیرهم‌سطح ارومیه

معاون فنی و اجرایی سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه از تسریع عملیات اجرایی تقاطع‌های غیرهم‌سطح ارومیه خبر داد. داوود صالحی  اظهار داشت: عملیات زیرسازی پل پنجمین تقاطع غیر همسطح شهر ارومیه در دستور کار این سازمان قرار دارد.

حضرت پور: در شهرداری می مانم

 در پی دعوت جمعی از مسؤولان ، نخبگان، متخصصان، رسانه ها و مردم آذربایجان غربی از محمد حضرت پور، شهردار ارومیه، برای اعلام آمادگی جهت پذیرش استانداری آذربایجان غربی، وی با صدور بیانیه ای ، اعلام کرد که "به رسم وفاداری به آرای مردم" ، در شهرداری ارومیه ، ادامه خدمت خواهد داد.

تمرینات والیبال شهرداری ارومیه

ابراهیم وطن پرست که از مربیان بنام در این رشته ورزشی در سراسر کشور می باشد ، رعایت نظم ، انضباط و پرهیز از ورود به حواشی را دو نکته بسیار مهم و لازم الاجرا برای تیمش دانسته و رعایت آنرا الزامی دانست .

عملکرد اداره اموال و املاک شهرداری ارومیه تشریح شد

رئیس اداره اموال و املاک شهرداری کلانشهر ارومیه  ضمن تشریح عملکرد این اداره ، بر اهمیت والای تملک اراضی جهت بستر سازی و فراهم نمودن شرایط لازم برای انجام هرگونه عملیات عمرانی تاکید کرد
خیرالله ماهری ، عملکرد این اداره را به شرح زیر جهت اطلاع شهروندان اعلام کرد

رژه نيروهاي مسلح مستقر در استان آذربایجان غربی

استاندار آذربايجان غربي در مراسم سان و رژه نيروهاي مسلح مستقر در استان: مردمي بودن، اسلامي بودن و صلابت و آمادگي رزمي بالا سه خصوصيت برجسته نيروهاي مسلح نظام جمهوري اسلامي است/ اصل رهبري و امامت در نظام اسلامي يك ضرورت است/ نيروهاي مسلح آماده هستند تا در مسير نوراني و عاشورايي صيانت از ارزش هاي اسلام جانفشاني كنند

جلسه بررسي سكونت گاههاي غير رسمي شهرستان اروميه در فرمانداري برگزار شد

در اين جلسه كه صبح بيست و سوم شهريور ماه با حضور اعضا در محل سالن همايشهاي فرمانداري اروميه برگزار شد دكتر شريف نژاد ، فرماندار اروميه با اشاره به وجود سكونت گاههاي غير رسمي در حاشيه شهر اروميه و بيان دلايل پيدايش اينگونه سكونتگاهها به صورت موجز و علمي بيان داشت : اينكه ما به دنبال انكار اين موضوع باشيم درست نيست و بايد در عين قبول اين موضوع...

حضرت پور: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا از مهمترین سیاست های شورای اسلامی شهر ارومیه است

مراسم پرشکوه عصر خاطره با شهدای ارومیه با حضور دکتر شریف نژاد فرماندار ارومیه، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار ، مسئولین دستگاه های اجرایی و مدیران و مسئولان شهرداری و نیز جمع کثیری از خانواده های شهدا و مردم در گلزار شهدای باغ رضوان ارومیه برگزار گردید.

با حکم شهردار ارومیه، مهندس دوستی، معاون برنامه ریزی و حمل و نقل ترافیک شهرداری ارومیه شد

مهندس دوستی با عنوان معاون برنامه ریزی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه معرفی شد.

دیدار سرکنسول ترکیه با شهردار ارومیه

سرکنسول کشور ترکیه با حضرت پور شهردار ارومیه دیدار کرد. در این بازدید که در محل دفتر شهردار صورت گرفت، محمد حضرت پور با ارائه گزارش در خصوص اطلاعات مربوط به خدمات شهرداری و میزان ارائه خدمات شهری از زمان تصدی وی و میزان سرمایه گذاری طرف ترک (شرکت تکبیر) پرداخت.

نفرات برتر دومین دوره مسابقات قرآنی سازمانهای آتش نشانی کشور مشخص شد

در دومین دوره مسابقات قرآنی سازمان های آتش نشانی کشور آتش نشانان بیش از 18 شهر کشور در تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند که با شناخت نفرات برتر، این مسابقات به پایان رسید.

جلسه مدیر پیشگیری شهرداری ارومیه و مدیران خدمات شهری مناطق چهارگانه

به گزارش روابط عمومی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه، نشست مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری و مدیران  خدمات شهری مناطق چهارگانه در راستای جلسات ماهانه با حضور نماینده حراست شهرداری، تحت محور  بررسی و ارائه راهکار های لازم و قانونمند  مبنی بر کاهش آسیب های گریبانگیر نیرو های شاغل در اکیپ های اجرایی تخلفات ساختمانی و...
اولین467468469470471472474476477478479480481انتها
دی ان ان