• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

رئیس کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل ونقل شهری شورای اسلامی ارومیه: روند بازسازی بافت های فرسوده ارومیه مطلوب نیست

رئیس کمیسیون عمران، برنامه ریزی وحمل ونقل شهری شورای اسلامی ارومیه از راه اندازی 4 دفتر خدمات بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده با بهره گیری از بسته های تشویقی و پیشنهادی به شهروندان در 417 هکتار بافت فرسوده ارومیه خبر داد.

پایان جلسه نظام پایش و ارزیابی عملکرد سازمانی در شهرداری های کلانشهرها و شهرداری های بزرگ

جلسه نظام پایش و ارزیابی عملکرد سازمانی در شهرداری های کلانشهرها و شهرداری های بزرگ به میزبانی شهرداری ارومیه پایان یافت.

محکومیت توهین نشریه شارلی ابدو به ساحت پیامبر اسلام؛ اهتزاز پرچم محمد رسول الله (ص) در میدان انقلاب ارومیه

در پی اھانت بھ پیامبر اکرم (ص)، پرچم مقدس حضرت محمد رسول الله (ص) درمیدان انقلاب شهر ارومیه به اهتزاز درآمد.

شهردار ارومیه: افتراق میان شوراها و شهرداری ها عامل تضعیف مدیریت شهری است

شهرداری ارومیه با انتقاد از عملکرد دولت و مجلس در دولت کردن شهرداری ها گفت: افتراق میان شهرداری ها و شوراها باعث دخالت دولتی و تضعیف این دو نهاد می شود.

واژگونی یک دستگاه کامیون در جاده شهید کلانتری و برخورد کامیون دیگری با آن

راننده یه دستگاه کامیون واژگون شده در جاده شهید کلانتری که در میان اتاقک متلاشی شده آن گرفتار شده بود توسط آتش نشانان خارج شد.

حذف پرچم کشور فرانسه از خیابان ملل پارک ائلرباغی تاعذرخواهی رسمی دولت فرانسه از مسلمانان جهان

در شورای شهرارومیه تصویب شد؛ حذف پرچم کشور فرانسه از خیابان ملل پارک ائلرباغی تاعذرخواهی رسمی دولت فرانسه از مسلمانان جهان

انگشتر تنگ دردسرساز شد

در پی مراجعه حضوری پسری 18 ساله به ایستگاه مرکزی آتش نشانی مبنی بر گیر کردن انگشتر تنگ در انگشتش و تورم و درد شدید آن گروه نجات وامداد بی درنگ عملیات رهاسازی را آغاز کردند.

پیام شهردار ارومیه در محکومیت توهین هفته نامه فرانسوی شارلی ابدو به پیامبر مکرم اسلام (ص)

بار دیگر تیغ تیز استکبار و اسلام ستیزی از آستین به اصطلاح، مهد دموکراسی و آزادی بیان بیرون آمد و پیامبر مهر و دوستی، حضرت محمد (ص)، را آماج توهین‌هایی قرار داد تا به خیال خام خود چهره نورانی فخر زمین و زمان را لکه دار کند. اما از این غافل است که اگر محمد (ص) نبود، زمین و زمانی وجود نداشت که این یاغیان این‌چنین سخن بگویند.

رییس شورای اسلامی استان آذربایجان غربی: میدان امام (ره) در سال 94 وارد فاز اجرایی می شود

رییس شورای اسلامی استان ازسرگیری دوباره آغازعملیات اجرایی طرح بزرگ میدان امام (ره) ارومیه بعد از دو دهه تعلل در سال 94 توسط شهرداری ارومیه خبر داد.

اهم برنامه های عمرانی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ارومیه در سال 94 تشریح گردید

مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ارومیه اهم برنامه های عمرانی و توسعه ای سازمان برای سال آتی را تشریح و از برنامه ریزی برای اجرای پروژهای عمرانی پیشنهادی و درج آن در بودجه سال آینده خبر داد.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه: دليل عقب ماندگی فرهنگی شهر ارومیه نداشتن نقشه راه است

 همزمان با رشد تدریجی شهر ارومیه در یکی دو دهه اخیر، نیازهای شهری شهروندان نیز به مراتب بیشتر شد بطوریکه اداره شهر را با مشکل جدی مواجه کرد. تغییر شاخصهای اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، ظهور تمایل به قانون گرایی و حقوق شهروندی و جامعه مدنی، مشکلات تامین هزینه، تامین اداره شهر، رشد جمعیت، آلودگی هوا، مشکل حمل و نقل شهری، بهینه نبودن سیستم شبکه...

ستارپور تاکید کرد: لزوم نصب برچسب معاینه فنی برروی خودروهای شهر

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: یکی از سیاست های شورا اسلامی و شهرداری شهر ارومیه در سال 94، تجهیز و نوسازی و توسعه ناوگان حمل نقل عمومی است.

اولین365366367368369370372374375376377378379انتها
دی ان ان